12 Takipçi | 4 Takip
Kategorilerim

Yemek

Yaşam

Tel Kırma

Diğer İçeriklerim (65)
Tüm içeriklerim
Sohbet
Takipçilerim (12)
13 04 2007

EVEEEEET ŞİMDİ BEN DE SOBELENDİM!!!

        

 

 

    EVET BEN DE DÜN       http://lezzetdamlasi.blogcu.com/                                           TARAFINDAN SOBELENMİŞİM. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.BEN DEN ÇOCUKLUĞUMUN EN SEVDİĞİM ÇİZGİ FİLM KAHRAMANLARINI ANLATMAMI İSTEMİŞ.MEMNUNİYETLE!!!

 

  •   ÇAKMAKTAŞLAR

 

  KIZI ÇAKILA  VE KARISI WILMA'YA BÜYÜK BİR SEVGİSİ OLAN FRED ÇAKMAKTAŞ , DINO ADINDA BİR KÖPEKLERİ VAR DI.ÇOCUKLUĞUMUN EN SEVDİĞİM ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİ. RESMİNİ GÖRÜNCE İNSANIN "YABADABADUUUUU" DİYESİ GELİYOR.

 

   ARABASININ ALTINDAKİ AYAKLARININ YERE SÜRTMESİNDEN SONRA ÇIKAN FREN SESİYLE EVE GELİŞİ,KAPIYI ÇARPIP "WILMA BEN GELDİM , YEMEĞİM NERDE ?" DER DEMEZ DİNO NUN ÜZERİNE ATLAMASI HALA AKLIMDA!

ŞİMDİ OĞLUM SEYREDİYOR AYNI ÇİZGİ FİLMLERİN YENİ VERSİYONLARINI O DA BAYILIYOR.TABİİ BEN DE ONUNLA BERABER!

 

 

 GELELİM İKİNCİ ÇİZGİ FİLME ,

  •  GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA HE-MAN 

 

   

 

 

     "GÖLGELERİN GÜCÜ ADINA ,GÜÇ BEEEEEN DE ARTIK" HATIRLIYOR MUSUNUZ BU  NİDAYI.BİR DÖNEMİN MEŞHURUYDU YİNE BU ÇİZGİ FİLM.BEN BUNU SEYREDERKEN ORTAOKUL YILLARIMDI HEMEN HEMEN . BAYILIRDIM.

 

     HE-MAN VE SHE-LA.BEBEKKEN İSKELETOR BULMASIN DİYE AYRILMIŞLARDI.YAZIKTIR ONLARA YA .  BUNLAR SİHİRLİ KILIÇLARINI KALDIRDIKLARINDA DÖNÜŞÜM GEÇİRİRLERDİ VE KAHRAMANA DÖNÜŞÜRLERDİ.HE-MAN İN ASLANI VARDI-TİTREK-,SHE-LANIN DA ATI VARDI.TİTREK DÖNÜŞÜM GEÇİRİNCE CESARETLİ OLURDU FALAN!!!ORKO,KÖTÜ İSKELETOR UNUTULMAZ KARAKTERLERİYDİ.AİLECE OTURUR SEYREDERDİK.

 

                         

  • RED KİT      

 

  GÖLGESİNDEN HIZLI SİLAH ÇEKEN YALNIZ KOVBOY,SADIK BEYAZ ATI DÜLDÜL VE SEVİMLİ KÖPEĞİ RİNTİNTİN.BUNLARIN ÜÇÜ SUÇLULARIN VE ADALETSİZLİĞİN AMANSIZ DÜŞMANIYDILAR.SUÇLULAR İSE DALTON KARDEŞLER Dİ (JOE,WILLIAM,JACKVE AVAREL )CENAZE LEVAZIMATÇISI DA AYRI BİR ESPİRİY Dİ TABİİ.

   DALTONLARIN KASABAYA GELDİĞİ DUYULDUĞUNDA MEZARCI İLK İŞ RED KİT'İN BOYUNU ÖLÇER VE TABUT HAZIRLIKLARINA BAŞLARDI.

   ÖNCEKİ MACERALARINDA AĞZINDA SİGARA VARDI ,DAHA SONRA SİGARAYI  BIRAKMIŞ VE AĞZINDA BİR OTLA İZLEDİK ONU!!!

    HER MACERANIN SONUNDA RED KİT VE DÜLDÜL GÜZEL MÜZİĞİYLE BİRLİKTE

GÜNEŞE DOĞRU İLERLERDİ HATIRLARSANIZ.ARKASINDAN DA RİNTİNTİN"RED,RED!!!AMA NEREYE GİTTİ ŞİMDİ BU?"DİYE BAĞIRIRDI.

    HİÇ KAÇIRMAZDIM RED KİT'İ.ŞİMDİ YAYINLANSIN GENE SEYREDERİM.AYRICA ŞİMDİ Kİ ÇİZGİ FİLMLERDEKİ VURDULU KIRDILI ,ACAYİP EYCİŞ BÜYCÜŞ NE OLDUĞU BELİRSİZ KARAKTERLERİ DE ŞİDDETLE KINIYORUM.ZATEN OĞLUMDA BEĞENİP SEYRETMİYOR.SEYRETMEK İSTESEYDİ BİLE KARŞI ÇIKARDIM EMİNİM.BİLİYORUM VE ŞAHİT OLUYORUM Kİ BİR SÜRÜ ÇOCUĞUMUZ BU ÇİZGİ FİLM KARAKTERLERİNE HAYRAN.ADETA ONLAR GİBİ KONUŞUP,ONLAR GİBİ YAŞAMAYA BAŞLAMIŞLAR.LÜTFEN ÇOCUKLARIMIZA SEYRETTİRMEYELİM BÖYLE YAMUK YUMUK ,ŞİDDET İÇERİKLİ ÇİZGİ FİLMLERİ.GÖREV ANNE VE BABALARIN ,TOPLUM DEĞERLERİMİZİ KAYBETMEMEK ,SAĞLIKLI BİREYLER YETİŞTİRMEK ADINA YASAKLAYIN LÜTFEN ÇOCUKLARINIZA BU TİP ÇİZGİ FİLMLERİ.

 

  ÇOK UZATTIĞIMIN FARKINDAYIM.VE ŞİMDİ BİTİRİYORUM.BENİ İLK SOBELEYEN ARKADAŞIM  http://lezzetdamlasi.blogcu.com/                                                     A TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.BİR DAHA Kİ SOBEDE GÖRÜŞMEK ÜZERE DİYORUM.HADİ BENİ TEKRAR SOBELEYİN,GÜZELMİŞ BU İŞ YAA!

  ARTIK ŞİMDİ SOBELEME SIRASI BEN DE DİMİ!

 

      http://leylanmutvakta.blogcu.com/

 

      http://annemmutfakta.blogcu.com/

 

       http://sevdayamahsus.blogcu.com/

 

       http://asevi.blogcu.com/

 

       http://cumbada.blogcu.com/ 

 

       BEN DE BU ARKADAŞLARI SOBELEDİM .SOBE !SOBE !SOBE !

       SOBENİZİN KONUSU ŞÖYLE TABİİ KABUL EDERSENİZ.

 

      ÇOCUKLUĞUNUZDA YAPTIĞINIZ YARAMAZLIKLARDAN 3 TANESİNİ BİZLERLE PAYLAŞMANIZI RİCA EDİYORUM.ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN .TAKİPTEYİM .BAKALIM KİM NE YARAMAZLIKLAR YAPMIŞ.

EN BEĞENDİĞİM YARAMAZLIĞI  YAPANI YİNE BLOGUMDA İLAN EDECEĞİM.

0
0
0
Yorum Yaz